Sezení (andělská terapie)

Spočívá v tom, že klient přijde s problémem ať psychickým či zdravotním a nebo si neví rady s nějakou situací.
Každý jme individuální, proto i sezení je pokaždé jiné. Několik příkladů jak sezení může probíhat…:

Příběh 1:

Přišla ke mně klientka na masáž, svěřila se mi, že už dva roky nemůže otěhotnět, že už vyzkoušeli všechno. Chvilku jsem si s ní povídala a pak jsem jí nabídla, že dělám sezení a že jeden případ ženy, která nemohla otěhotnět, jsem už měla. A že to může být spojené s karmou a minulými životy. Ta předešlá žena  udusila své dítě v minulém životě polštářem a její provinění v tomto životě tvořilo v těle a v psychice vzorec + poškození vaječníků, měla od lékařů i zprávu, že nemůže otěhotnět. Na sezení jsme vzorce vyčistily a paní přišla ke mně po roce, bylo to zrovna týden před Vánocemi, s bříškem, že bude na jaře rodit. Byl to nepopsatelný pocit a potvrzení, že moji práci dělám dobře. Vraťme se k této ženě. Po vysvětlení a nabídce jsem jí dala svobodnou volbu, ať vše zváží a přijde, až bude chtít. Za týden mně zazvonil telefon, že ráda přijde. Když přišla, povídaly jsme si, věci o duchovním vědění už znala, tak spolupráce s ní byla úžasná. Povídaly jsme si asi hodinu, dozvěděla jsem se indicie, že nesnáší pavouky a jaké má problémy. Pro mě to jsou dost zásadní indicie, nejraději mám, když se mně klient otevře a důvěřuje mi, pak je terapie snazší pro nás oba.

Pak si paní lehla a zavřela oči. Poprosila jsem ji, ať si představí branku a vstoupí do svého podvědomí. Neměla s tím vůbec žadný problém a vstoupila. Šla cestou a mně se načetl dům a tmavá, smutná žena, která byla sama. Ptala jsem se té ženy, co tam dělá, ale neodpověděla. Anděl Michael  nám řekl, že musíme rychle vstoupit do minulého života. Klientce se zhoršilo dýchání a cítila hrozný tlak na hrudi. Najednou jsme viděly sklep plný pavouků a mezi nimi na zemi v bedýnce leželo dítě, asi půl roku staré. Byl to její syn. A venku se odehrávala druhá světová válka. Schovali se do sklepa a její manžel, ten samý,co v tomhle životě, tam byl s nima. Byl velice skleslý a bez naděje. Paní  začala panikařit, dětátko se začalo zabarvovat do fialové barvy a mělo po tělíčku skvrny, bylo velice nemocné, zubožené a v uchu mělo malého zalezlého pavouka. Neměli ani na jídlo. Žena se zlobila na svého muže a prosila ho, ať alespoň někde sežene lékaře. Po chvíli lékař přišel a když se díval na dítě, venku vybouchl granát. Doktor se lekl, řekl, že dítěti není možno pomoci a utekl. Zubožená matka se dívala na své dítě a otec se schoulil do rohu sklepa. Dítě už těžce dýchalo a náhle zemřelo. Byla noc, matka vzala dítě z bedny do náruče a  se strašným pocitem a bolestí vyšla ven, kde se právě odehrávalo válečné peklo. Náhle na ně spadla bomba a zemřela i matka.

Po tomto prožitku se duše dostala zpět do podvědomí. Poprosila jsem anděla Michaela, ať  tento minulý život zavře a spálí. Pak náhle paní mohla pořádně dýchat, ale stále cítila tlak na hrudi. Musela totiž odpusti sobě i Bohu. A svému muži. Když to dokázala, tak jsme začaly příjmat všechny její bolesti a bloky. Příjmám beznaděj, příjmám bolest atd.... Tato metoda je úžasná, tělo na ni krásně reaguje a klient sám na sobě a svých reakcí cítí, že bloky z těla odchází. Je založena na principu POKUD MLÁTÍM HLAVOU DO ZDI, TAK SE MNĚ TO BUDE DÍT. POKUD TO ALE PŘIJMU, PAK SE MI TO ZMĚNÍ.

Náhle přišla panenka Marie a přinesla v náručí nádherné křištálové dítě. Než jsem stačila něco říct či popsat, paní křičela „ten je nádherný, jaké má krásné oči!“  Stává se mně totiž, že když dělám terapii, klienti začnou sobě věřit a mají nádherná vidění. Dále paní vzala do náruče nádherné dětátko a mazlila se s ním, ještě dřív, než jsem jí to řekla, tak věděla, že je to chlapec. Měla jsem radost, jak byla štastná. Pak k nim přišel otec a celá rodina byla u sebe. Náhle se okolo nich objevila duha. Pak manžel odešel a paní musela miminko vrátit, neplakalo,  vzalo si pramínek vlasů od maminky a já se zeptala, je-li v pořádku a paní odpověděla, že ví, že už brzo příjde. Zamávala mu a ještě jsme pár věcí dočistily a pak jsme šly ven z podvědomí.

Do této ženy vstoupil klid, sama ve svém podvědomí viděla své vaječníky, jak byly poškozené a jak jsme je daly do pořádku, najednou je viděla ve formě nádherných jabloňových květů. Čakra srdce se dala do správné funkce a druhá čakra se konečně točila jak měla. Tato terapie je úplně nová, bude trvat asi ještě tři měsíce, než se klientka úplně dočistí. Ale já vím, že to nebude trvat ani rok a příjde nádherné křištálové miminko. Tento příběh jsem psala hned po terapii a skutečne neuběhl ani rok a tato žena mi přišla poděkovat… s těhotenským bříškem. Zase ten nádherný pocit že jsem na svém místě.

Toto byl příklad z minulého života, ale nemusí to být vždy. Poslední dobou mně převážně chodí klienti s blokací z dětství. Do minulého života by se mělo vstupovat s opatrností a důvěrou, že dotyčný tomu opravdu rozumí a ví, co dělá. Já sama vše nechávám na vesmíru a na podvědomí klienta. V podvědomí se vždy ukáže, co je pro dotyčného člověka nejlepší a co potřebuje řešit najdříve. Poslední dobou zjištuji, že hodně vzorců z minulosti nám hrají rodiče, tak se dá i dost vyčistit z dětství, aniž by se muselo vstupovat do minulého života. Ale každý jsme jiný…

Příběh 2:

Další žena měla ten samý problém, nemohla otěhotnět, ale tady už se to řešilo jinak. Při konzultaci mi pověděla, že v dospívaní byla přepadena a okradena, když šla ze zábavy. Dotyčnému neviděla ani do tváře,sáhnul na ni, rychle jí vzal věci a utekl. Po rozhovoru se žena odebrala na lehátko. Její velký strach nás nechtěl pustit.Když jsme se dívaly do podvědomí, nechtěla se hnout. Objevil se jí jen dům a její partner a všude okolo byla tma. Byl v ní velký blok a strach, nevěřila mně, ani okolí. Musela jsem pracovat velmi pomalu a mít velkou trpělivost. Žena stále stála na místě. Řekla jsem jí, že terapii ukončíme. Řekla jsem jí tedy, že můžeme vyjít z jejího podvědomí. A vše zůstane, jak je. To ale taky nechtěla. Náhle mi přišlo povědět jí příběh duší, proč jsme zde a co si navzájem hrajeme (Moc hezky je to posané v knize Hovory s Bohem pro děti). Pověděla jsem jí, že není náhoda, že byla přepadena. A všechny strachy můžeme dát pryč. Dítě, které by se jí narodilo, by žilo jejími strachy a to by ona, ani to dítě nechtěli. Jak by mu mohla dát důvěru v život, když ji sama neměla. A tak pomalu začala chápat. Sama si blokovala příchod dítěte, protože podvědomě věděla, že není něco v pořádku. Když to pochopila, podvědomí se rozzářilo a okolo jejího domu vznikla krajina s přírodou…

Příklad 3:

Další žena přišla s obrovským strachem, o kterém se bála komukoli říct. „Když řeknu, že vidím u sebe občas čerta se žlutýma očima, tak mě zavřou do blázince. Chodí hlavně, když se sepne lednice.“ Úplně mě zamrazilo, husina mně jela po celém těle a já ucítila z té ženy takový strach.

„Kdy to začalo“, ptám se. „Když jsem byla malá tříletá holka, lehla jsem si k matce do postele a přikryla jsem se dekou. On tam ale byl a drásal se pařáty na mě.“ „Dobře a jaká je vaše maminka, co se stalo v rodině? Bylo tam vše v pořádku?“ „To ne, máma se pokusila o sebevraždu.“ Stalo se to, právě když mi byly tři roky. Přišlo mi, jako by to měla naplánované a potom nás všechny v rodině vydírala.

„Tak dobře, lehněte si, podíváme se, co se ve vás děje.“ Žena si lehla a podívaly jsem se do jejího podvědomí. Byla tam tma. Náhle jsem se ocitly v lůně matky. Dítě se bálo, matka toto dítě nechtěla a chovala se sobecky. Když jsme to zpracovaly, náhle se žena ocitla v jakémsi vakuu se stěnami. A z druhé strany se obtiskávaly ruce a hlavně pařáty. Žena se bála. „To je on!“ „Tak dobře, povídám, jdeme zpět do dětství.“ Ležíte teď v posteli vedle matky, zeptejte se ho, co po vás chce a kde se vzal.

Čert odpověděl: „Já ale nejsem tvůj, vytvořila mě tvoje matka a ty si mě pořád přetahuješ na sebe, aby jsi zachránila matku. Já tě nechci, nepatřím k tobě.“ Žena se přestávala bát. Vysvětlila jsem jí, že žádní čerti, strašidla, démoni apod. nejsou, jsou to výplody nás a našeho strachu. Energie je tvůrčí, pokud se něčeho budu bát a budu v energii strachu, tak se ta energie zhmotní do něčeho, například právě do čerta. Někdy mají klienti psa, démona atd. Ženě se ulevilo, to je vlastně mé matky, uvědomila si, ona celý život žila ve strachu. Miluje čarodějnice a vše ostatní nenávidí, svět je pro ni hrozné místo. „Ano,“ říkám, „pokud si maminky duše vybrala nevědomost a strach a chce to zkusit prožít, tak ani já, ani vy s tím nic neuděláme a čím víc chcete maminku změnit, tím víc se bojíte.“ „Aha“, opověděla žena. „Už tomu rozumím“. A vrátila tuto energii matce. Ocitly jsme se zpátky v tom vakuu a žena se zase bála. Říkám, „musíme ho pustit k vám. Uvolníme stěny a pozvem ho za vámi. Je to jen strach, zaručuji vám, že když ho přijmete a půjdete na něj s láskou, pak se ho bát nebudete.“ Po dlouhé úvaze žena čerta pustila. „Podívejte se na něj a řekněte mu, že ho milujete.“ Žena to udělala, povídala si s ním. Přijímám tě, mám tě moc ráda a čertík se začal zmenšovat. Mluvil skřehotavým slabým hlasem a obě jsme se mu smály. Byl miniaturní. Pak ale žena musela přijmout sebe MILUJI SE, JSEM ÚŽASNÁ, JSEM KRÁSNÁ ŽENA, VELICE SI SEBE VÁŽÍM…

A pak to pocítila… Spojila se sama se sebou a vše pochopila. Za pár dní mi přišel krasný email, jak se jí daří. Paní pracovala s dětmi a já jsem věděla, že díky této zkušenosti bude dětem pomáhat. Protože sama poznala, jaké to je, když se bojíte čerta……

Na závěr:

Pracovala jsem s mnoha klienty, každý je jiný, co klient, to jiné sezení.
Úžasné je, že při sezení sa dá mnoho pochopit a bloky odstranit. Nemusíme vstupovat do minulého života, pokud to není nutné. Ale to už záleží jen na vesmíru a podvědomí klienta.
Mnoho bloků máme z dětství a to jde odstranit odpuštěním a pochopením, proč se mně to stalo. Proč jsem si vybral takové rodiče atd...
Odpuštění rodičů je hodně základní, odpuštění a puštění čehokoli, je cestou k lepšímu životu.
Pochopení vesmíru a jeho fungování je vysvobozením.
POZOR: Terapie vás ale nespasí. Ani druhý den se vám nezmění život .Vše má svůj čas a řád.
Po terapii nastávají vlny. Pokud je blok hodně hluboký, příjde slabší vlna.
Např.: Žena, která dva roky kašlala a doktoři nevěděli příčinu a my jsme jí díky sezení našly. Tak u ní se druhý den kašel objevil časteji. Trvalo to tři dny a pak úplně přestal. Je důležité se neleknout jakéhokoli dočištění. Něco musí vyjít ještě ven a to už záleží na vás, jak to přijmete. Ale můžu vás uklidnit, nikdy už to není takový emoční nebo zdravotní problém, jako když jste na sezení přišli.
A JAK DÁL… Sezení vám nevyřeší vše. Vyřeší tu část, na kterou přišel ve vašem životě čas. Pak je to na vás. Pracovat na sobě, číst knihy ( výborná kniha MILUJ SVŮJ ŽIVOT - Louise L. Hay) a s touto filozofií na sobě pracovat a pochopit systém vesmíru a Boha ( doporučuji knihu Hovory s Bohem - Neale Donald Walsch ).
A pak se začnou dít opravdové zázraky, když pochopíte, že jste sami něco úžasného a dokonalého a hlavně že jste ...................................

Děkuji. Pavla Baladová