Moje nová kniha : PŘIJMI ŽIVOT

Datum a čas: 01.01.2017 00:00

Kniha Přijmi život je určena lidem, co hledají, mají spoustu otázek a nenachází odpovědi. Po sezeních či seminářích mají klienti mnoho otázek, nebo toho po výkladu hodně zapomenou. To mě inspirovalo napsat tuto knihu. Knihu jsem psala tři roky a prožívala si svoje uvědomění, které jsem vložila do následujících kapitol.

 

Setkáte se zde s odpovědí, jak na nás můžou působit minulé životy, jak na sobě můžeme pracovat a duchovně se rozvíjet, co je naše podvědomí, jak si duše vybrala cestu a mnoho dalšího.

 

Velice bych si přála, aby vám tato kniha pomohla s pochopením souvislostí vašeho života. Snažila jsem se sdělit, že duchovno není o náboženství, zasvěcování a o ezoterice, že je to součást života stejně jako práce, rodina a podobně. Vše by mělo být v rovnováze.

 

A proto zde píšu o svých zkušenostech a prožitcích, neboť i já prožívám život se starostmi i radostmi. Naštěstí si už dokážu spoustu věcí vysvětlit, přijmout je a pracovat s nimi. Zmiňuji se i o vděčnosti, kterou se musíme naučit projevovat častěji, a rázem uvidíme nádherné zázraky, které nám život tady na zemi může nabídnout. Pavla Baladová

Kniha Přijmi Život